KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808015
nr 1480 8015
Gunnel Lundholm
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap, vinter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Gunnel Lundholm, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:05:16